ykleniyor

Logo Bakım Anlaşması

Logo Bakım Anlaşması Ne Anlama Geliyor ?

Firmanızda sisteminizin çalışması ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınıza, yedeklerinizin güvenli bir şekilde alınmasına, kullanıcı ihtiyaçlarınıza öncelikli ve hızlı çözümler sunulmasını sağlayan çalışma sistemidir.

Logo yazılımı sizden satın almadım, bakım anlaşması yapabilir miyiz ?

Logo aylık bakım anlaşması olmayan tüm firmalar ile bakım anlaşması yapabiliriz.

Bakım anlaşması ücretleri neye göre değişiyor ?

Firmanızın durum değerlemesi sistem personelelleri tarafından yapılır ve size en uygun olan anlaşma tarafınıza sunulurak çalışma planınıza ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre belirlenir.

Yıllık ya da 6 aylık bakım anlaşması yapabilir miyiz ?

Logo bakım anlaşması müşterinin tercihine göre 6 aylık  yada yıllık olarak yapılabilir. 3 aylık opsiyonel bakım anlaşması için lütfen bilgi alınız. Dilerseniz 0543 678 2086  nolu hattımızı arayın, dilerseniz iletişim formundan bize ulaşınız.

Bakım anlaşması periyotları nelerdir ?

Yıllık ve aylık periyotlarla düzenlenebilir.

Bakım anlaşması yenilemeyi bir önceki yılın fiyatlarıyla devam ettirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Piyasa koşullarına göre fiyat düzenlemesi yapılabilir. Bakım anlaşması, sürekli ve özel bir anlaşma modelidir. Bakım anlaşması, bir önceki yılın fiyatları sabit tutularak devam edilmek isteniyorsa, bu durum ilk sözleşme aşamasında mutabakat sağlanarak uygulanabilir. Daha fazla bilgi almak için LOGO Bakım Anlaşması Hizmeti formunu doldurmanız yeterlidir.

Bakım anlaşması yaparsak avantajlarım nedir ?

Logo aylık bakım anlaşması olan firmalar bizim için önceliği olan müşterilerimizdir. Logo aylık bakım anlaşması kapsamında logo programınızda oluşabilecek olan tüm soru ve sorunlar acilen çözüme kavuşturulacaktır. Logo bakım anlaşması logo uzaktan destek ve logo telefon destek hizmetlerini de içine alan bir hizmetimizdir. Bizimle Logo bakım anlaşması imzalayan firmaların programlarında karşılaştıkları problemler, ücretsiz olarak giderilmektedir.

Ücret ödeme yöntemi nedir ?

Banka havalesi ve peşin olarak tahsil edilmektedir.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!