ykleniyor

Blog

Logo Bakım Anlaşması

Logo Bakım Anlaşması Ne Anlama Geliyor ?Firmanızda sisteminizin çalışması ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınıza, yedeklerinizin güvenli bir şekilde alınmasına, kullanıcı ihtiyaçlarınıza öncelikli ve hızlı çözümler sunulmasını sağ... » İncele.

Makro backup ile iş ortağı olduk

Merkezi Yedekleme hizmeti ile sektörel çözümler arasında yer alan makro backup ile iş ortaklığı yapıldı.MakroBackup ağ üzerindeki tüm bilgisayar ve sunucuların, dosya ve imaj yedeklerinin otomatik alınması için geliştirilmiş bir yedek... » İncele.

Sandik Bulut Yedekleme Veri Güvenliği

Veri GüvenliğiSandık Bulut Yedekleme Sisteminin veri aktarımı AES-256 Bit şifreleme ile güvenli (encrypted) şekilde yapılır. Uzmanlık gerektirmez , personel ve destek maliyetini ortadan kaldırır. Kullanımı kolay ve işlevsel ara yüze s... » İncele.

Microsoft SharePoint Özel Proje

Özel proje geliştirme ile karmaşık iş akışlarınızı sistematik bir hale getiriyoruz. Uzman ekiplerimizce yapılan analiz çalışması ile ihtiyaç analizi ve uygun planlama ile çözümlerimizi sizlere sunuyoruz.****SharePoint, Microsoft'un ge... » İncele.

Freelyshout Özgürce Haykır

Freelyshout, 26 Şubat 2013 tarihinde tüm sınırları ortadan kaldırıp daha güvenli ve özgür bir internet anlayışı sağlamak amacıyla oluşturulan bir platformdur. Söz haklarına, kişisel özgürlüklere ve fikirlere saygı göstermeyi kendine i... » İncele.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!